E-CLUB

Nová ikona espresso mletia. Model E65S kombinuje špičkovú technológiu mletia a inovatívne funkcie pre skvelú chuť vo vašej šálke. Štíhle elegantné telo obsahuje prvotriedne komponenty pre prvotriedny a celkový vzhľad. Celková konštrukcia tohto mlynčeka je vhodná na udržanie najvyššej pracovnej záťaže.

0 Hodnotenia

Cena na vyžiadanie

Mahlkönig K30 Peak je mlynček, ktorý poskytuje vysokú mieru extrakcie a zvláda aj väčšie prevádzky, kde sa doslova pripravuje jedno espresso za druhým. Má vylepšený odvod tepla prostredníctvom dvojitej ventilácie.

0 Hodnotenia

Cena na vyžiadanie

Mahlkonig K30 Vario patrí medzi top mlynčeky. Je extrémne tichý a jeho denná kapacita je viac ako 150 porcií. Kávu na espresso zomelie do 2 sekúnd. Porciovanie je kontrolované elektricky a dá sa na programovať na displeji. Vhodný do kaviarní. Mlynček získal cenu Red-Dot-Design Award 2005za nadčasový dizajn.

0 Hodnotenia

Cena na vyžiadanie

Mlynček Mahlkönig EK43S ponúka všetky funkcie zariadenia EK43, len v menšom, priestorovo-úspornom dizajne. V´daka rovnomernému rozdeleniu zrna a minimálnemu zbytku v mlecej komore, EK 43S ovláda espresso, filtrovanú kávu či mletie do sáčkov. Mlecie kamene sú vertikálne orientované.

0 Hodnotenia

Cena na vyžiadanie

Štýlový a funkčná mlynček Vario Home splní očakávania aj tých najnáročnejších domácich baristov. Mlynček je vybavený plochými keramickými kameňmi. Kryt je vyrobený z lešteného kovu a plastu. Prehľadný panel na prednej strane umožňuje jednoduché nastavenie mlynčeka.

0 Hodnotenia

Cena na vyžiadanie

Mahlkönig EK43 je veľký a výkonný mlynček s vysokou mlecou kapacitou. Čerstvo namletá káva pre: espresso a alternatívne prípravy kávy.

0 Hodnotenia

Cena na vyžiadanie

Mahlkönig EKK43 je veľký a výkonný mlynček s vysokou mlecou kapacitou. Dva na sebe nezávislé mlynčeky so samostatnými zásobníkmi šetria priestor, čas a náklady.

0 Hodnotenia

Cena na vyžiadanie

Tento mlynček spája moderný dizajn, vysoký výkon a technické inovácie. Špeciálny držiak na vrecko zaistí, že všetka namletá káva ide priamo do vrecka. Mlynčeky Mahlkönig Tanzania majú kompaktné rozmery a sú preto vhodné aj pre menšie obchody s kávou. Mlecie kamene nie sú pripevnené - magnetický systém zabezpečuje že nie sú potrebné žiadne skrutky a náradie.

0 Hodnotenia

Cena na vyžiadanie

Najrýchlejšia svetová ikona espresso mletia. Model E80 Supreme kombinuje špičkovú technológiu a inovatívne funkcie pre skvelú chuť vo vašej šálke. Robustné telo disponuje kvalitnými komponentmi pre prvotriednu kvalitu. Výkonný motor, špeciálna geometria mlecích kameňov a overené vysokokvalitné materiály zabezpečia plynulý a precízny chod aj počas vysokej...

0 Hodnotenia

Cena na vyžiadanie

Model E65S GBW predstavuje ďalšiu revolúciu v mletí kávy. Je to prvý mlynček, ktorý disponuje technológiou Grind-By-Weight, ktorá v reálnom čase ovláda časovanie dávkovania pomocou integrovanej váhy. Integrovaný detektor portafiltra automaticky rozpoznáva portafilter a zvolí konkrétnu predvoľbu mletia. Tieto vlastnosti zabezpečia precízny chod prevádzky...

0 Hodnotenia

Cena na vyžiadanie
Zobraziť 1 - 10 z 10 položiek

Prezeraním týchto stránok vyjadrujete súhlas s používaním cookies súborov.