E-CLUB

Melitta PASSIONE black + Metropola 1kg ZDARMA

Model kávovaru je vybavený systémom najlepšia aróma. Melitta PASSIONE tým Vašej káve dodá plnú a aromatickú chuť. Pomocou integrovaného prvku Auto- cappuccinatore si môžte pripraviť akýkoľvek typ latte a množstvo mlieka prispôsobiť svojim potrebám presne podľa Vašej chuti. Dostupnosť: Na objednávku do 3 dní

2410

Nový

1 ks skladom

579,00 € s DPH

579,00 € za ks

Logo GP WebPay Logo: Akceptované typy platobných kariet

Popis:
Užite si pôžitok z čerstvej kávy v novej kompaktnej veľkosti: nový Melitta® PASSIONE® so špeciálnym Systémom najlepšej arómy. PASSIONE® zaujme tiež svojou rozmanitosťou: S praktickým Auto Cappuccinatore si môžete ľahko pripravit rôzne kávové špeciality s mliekom za krátku dobu.

Auto Cappuccinatore: Praktický koncept Auto Cappuccinatore je zárukou perfektnej mliečnej peny. Ale môže urobiť ešte viac: môže ohrievať mlieko i vodu, napríklad pre lahodné kakao alebo čaj.

Systém najlepšia aróma: Značka Aromasafe® umiestnená na nádobe pro kávové zrná zaistí, že rozdielne chute a aroma vašich kávových zrn sú ešte lepšie chránené. Funkcia Bean to Cup znamená, že je čerstvě namleté iba potrebné množstvo kávových zŕn a potom je ihneď spracované. A nakoniec unikátny proces extrakcie (A. E. S.) zaistí, že sa čerstvo namletá káva pred vlastným varem zahreje, čím se uvoľní aroma a chuť kávy sa príjemne rozvinie vo vašej šálke.

Voľba dvoch šálok: S pomocou voľby dvoch šálok môžete pripravit dve šálky vašej obľúbenej kávy naraz.

Kompaktné prevedenie, moderný design: PASSIONE® nastavuje nové štandardy. Kubický tvar a zaoblené hrany sú vizuálne také pôsobivé a kompaktné, že pre tento kávovar nájdete vhodné miesto hocikde.

Jednoduché použitie: Jednoduchý operačný panel s integrovaným displejom symbolov je zredukovaný iba na to podstatné a ovládanie je tak hračka. Zvolíte si veľkosť šálky jednoducho pomocou 3 prednastavených produktových tlačítok ( malá, stredná a veľká ).

Výškovo nastaviteľná tryska: Tryska z kávovaru PASSIONE® je výškovo nastaviteľná a je tak vhodná pre všetky veľkosti šálok a pohárov až do výšky 135 mm.

Vyberateľná varná jednotka: Praktické a ľahké vybratie varnej jednotky robí čistenie veľmi jednoduché. Vnútro kávovaru môže byť taktiež vyčistené.

Čistenie / odvápnenie: PASSIONE® priamo na displeji indikuje, kedy by mal byť přrstroj vyčisetný či odvápnený. Čistiace programy môžu byť jednoducho spustené pomocou menu.

Podpora úspory energie: Vďaka programovateľnému režimu úspory energie, nastaviteľnému automatickému vypínaniu a 0-wattovému vypínaču pre ručné vypnutie, disponuje PASSIONE® úsporným balíčkom odpovedajúcim požiadavkám dnešnej doby.

Intuitívne použitie: Jeden dotyk - espresso a café creme jedným stlačením tlačítka

Technické špecifikácie:
Rozmery : 39,0 x 25,3 x 38,0 cm
Váha : 8 kg
Povrchový materiál : plast
Napätie : 220 - 240 V
Spotreba : max . 1450 W
Dľžka kábla : 1 m
Kapacita zásobníka vody : 1,2 L
Tlak čerpadla : 15 bar
Nastaviteľná varná teplota : 3 úrovne
Priebežne nastaviteľný regulátor prietoku kávy : 25 - 220 ml
Mlynček : oceľový
Jemnosť mletia : 5 úrovní
Automatická regulácia množstva mletej kávy : áno
Kapacita zásobníka na kávu : 125 g
Redukcia hluku : áno
Systém na mliečnu penu : áno
Display : áno LED
Počet prednastavených kávových variacií : 3
Automatické programy čistenia a odstraňovania vodného kameňa : áno
Automatická signalizácia pre výmenu vodného filtra : áno
Funkcia zvlhčenia pred varom : áno
Integrovaná výpusť horúcej vody : áno
Programovateľná sila kávy : 5 úrovní
Programovateľné dávkovacie tlačítko : áno
Nerezová odkvapkávacia miska : áno
Podložka na ohrev šálok : áno - pasívna
Prednastavenie tvrdosti vody : áno - 4 úrovne

Krajina pôvodu: Nemecko

 

Ohodnotiť

Melitta PASSIONE black + Metropola 1kg ZDARMA

Melitta PASSIONE black + Metropola 1kg ZDARMA

Model kávovaru je vybavený systémom najlepšia aróma. Melitta PASSIONE tým Vašej káve dodá plnú a aromatickú chuť. Pomocou integrovaného prvku Auto- cappuccinatore si môžte pripraviť akýkoľvek typ latte a množstvo mlieka prispôsobiť svojim potrebám presne podľa Vašej chuti. Dostupnosť: Na objednávku do 3 dní

Podobné produkty

Prezeraním týchto stránok vyjadrujete súhlas s používaním cookies súborov.