E-CLUB

Melitta PASSIONE OT black + Metropola 1kg ZDARMA

Keď dostanete chuť na kávu, nechcete určite dlho čakať. Či už máte chuť na espresso, lungo, ristretto, cappuccino alebo latte macchiato, stlačením jedného tlačidla ja káva pripravená. Čerstvá, aromatická, plná chuti a so zamatovou krémou. Mliečna pena, či horúca voda sú tiež v okamihu pripravené. Stačí si vybrať z 10tich prednastavených kávových špecialít. Dostupnosť: Na objednávku do 3 dní

2412

Nový

1 ks skladom

679,00 € s DPH

679,00 € za ks

Logo GP WebPay Logo: Akceptované typy platobných kariet

Popis:
Latte macchiato, café crème, cappuccino, espresso, ristretto, lungo a oveľa viac – teraz môžete mať kávové špeciality, našlahané mlieko a horúcu vodu iba jedným stlačením tlačítka. Jednoducho si zvoľte z 10tich prednastavených kávových špecialít a užijete si výbornú kávu s plnou chuťou. Melitta® PASSIONE® OT tiež upozorňuje na dobrý vkus svojým elegantným a kompaktným designem, ktorý sa hodí do každej kuchyne. PASSIONE® OT zaujme svojim  intuitívnim ovládaním a tým, že je vysoko hygienický a jednoducho čistiteľný.

Jeden Dotyk - One Touch: Či už máte chuť na jednu z prednastavených variacií kávy, teplého alebo našlahaného mlieka či horúcej vody – všetko zvládnete iba jedným dotykom.

10 druhov kávy: Vďaka produktovým tlačítkam môžete zvoliť až 4 klasické nápoje – espresso, café crème, cappuccino a latte macchiato iba stlačením jedného tlačítka. Použitím funkcie receptu si môžete vytvoriť až šest kávových špecialít: ristretto, lungo, americano, espresso macchiato, café latte, café au lait.

Systém najlepšia aróma: Značka Aromasafe® umiestnená na nádobe pre kávové zrná zaistí, že rozdielne chute a aroma vašich kávových zrn sú ešte lepšie chránené. Funkcia Bean to Cup znamená, že je čerstvo namleté iba potrebné množstvo kávových zŕn . A nakoniec unikátny proces extrakcie (A. E. S.) zaistí, že sa čerstvo namletá káva pred vlastným varom zahreje, čím sa uvoľní aróma a chuť kávy sa príjemne rozvinie vo vašej šálke.

Voľba dvoch šálok:Pripraví dve šálky naraz.

Proces prípravy kávy podľa pôvodných receptúr: Jednotlivé ingredience na prípravu kávy sú pridávané v správnom poradí v súlade s originálnými talianskými receptami : pre latte macchiato je espresso dodané hneď po mlieku a našlahanom mlieku. Pre cappuccino je espresso nalievané pred našlahaným mliekom.

Kompaktný a moderný: PASSIONE® OT nastavuje nové štandardy. Kubický tvar a zaoblené hrany sú vizuálne pôsobivé a natoľko kompaktné, že pro neho nájdete vhodné miesto kdekoľvek.

TFT farebný displej: TFT farebný displej s vysokým rozlíšením ponúka širokú škálu intuitivneho ovládania prístroja. Zrozumiteľné inštrukcie vás prevedú v rámci menu krok za krokom.

Výpusť Všetko v jednom s LED osvetlením: Výpusť Všetko v jednom s dvoma tryskami pre kávu a jednou pre mlieko, našlahané mlieko a horúcu vodu znamená koniec presúvánia šálok sem a tam. Príjemné LED osvetlenie ukazuje vašu kávu v tom najlepšom svetle. Výpusť je nastaviteľná až na 135mm, takže i vysoké poháre na latte macchiato majú dostatek miesta.

Vyberateľná varná jednotka: Praktické a ľahké vyberanie varnej jednotky robí čistenie veľmi jednoduché. Vnútrajšok kávovaru môže byť taktiež vyčistený.

Jednoduché parné čistenie: Rychlé a hygienické čistenie častí po kontakte s mliekom za použitia horúcej vody a pary. Môžete prevádzať po každom použití alebo môže byť  zvolené oddelene v menu.

Automatické čistenie a odvápnenie: PASSIONE® OT automaticky zobrazuje na displeji potrebu čistenia. Programy čistenia či odvápnenia môžu byť  jednoducho zvolené v menu.

Podpora úspory energie: Vďaka programovateľnému režimu úspory energie, nastaviteľnému automatickému vypínaniu a 0-wattovému vypínaču pre ručné vypnutie, disponuje PASSIONE® OT úsporným balíčkom odpovídajúcim požiadavkám dnešnej doby.

Technické špecifikácie:
Rozmery : 40,5 x 25,3 x 38 cm
Váha : 8,30 kg
Povrchový materiál : plast
Napätie : 220 240 V
Spotreba : max. 1450 W
Dĺžka kábla : 1 m
Kapacita zásobníka vody : 1,2 L
Tlak čerpadla : 15 bar
Nastaviteľná varná teplota : 3 úrovne
Priebežne nastaviteľný regulátor prietoku kávy : 25 - 220 ml
Jemnosť mletia : 5 úrovní
Kapacita zásobníka na kávu : 125 g
Programovateľná sila kávy : 5 úrovní
Počet prednastavených kávových variacií : 10
Prednastavenie tvrdosti vody : 4 úrovne
Automatické programy čistenia a odstraňovania vodného kameňa : áno
Automatická signalizácia výmeny vodeného filtra : áno

Krajina pôvodu: Nemecko

 

Ohodnotiť

Melitta PASSIONE OT black + Metropola 1kg ZDARMA

Melitta PASSIONE OT black + Metropola 1kg ZDARMA

Keď dostanete chuť na kávu, nechcete určite dlho čakať. Či už máte chuť na espresso, lungo, ristretto, cappuccino alebo latte macchiato, stlačením jedného tlačidla ja káva pripravená. Čerstvá, aromatická, plná chuti a so zamatovou krémou. Mliečna pena, či horúca voda sú tiež v okamihu pripravené. Stačí si vybrať z 10tich prednastavených kávových špecialít. Dostupnosť: Na objednávku do 3 dní

Podobné produkty

Prezeraním týchto stránok vyjadrujete súhlas s používaním cookies súborov.