E-CLUB

Mlynček EUREKA MIGNON SPECIALITA - antracit

Nové
Zobraziť väčšie
Štýlový a tichý mlynček pre náročných. Dostupnosť: 2- 4 týždne Možnosť objednania produktu vo viacerých farebných prevedeniach.

3489

Nový

1 ks skladom

535,00 € s DPH

Logo GP WebPay Logo: Akceptované typy platobných kariet

Charakteristika:

Silent Technology - exkluzívne antivibračné riešenie znižuje hluk z mletia približne o 20 dB v porovnaní s inými mlynčekmi. Eureka Mignon Specialita upravuje nový štandard nielen presnosťou a kvalitou mletia, ale aj komfortom používania hlavne v domácnosti, kde je hluk nežiadúci.
ACE Systém - anti-clumps & electrostaticity systém bol navrhnutý s cieľom zabrániť vzniku hrudiek a eliminovať elektrostatický náboj v zomletej káve. Konzistentná dávka zomletej kávy bez zhlukov a neporiadku okolo mlynčeka je požiadavkou na každý moderný mlynček.
Espresso & Brew - svojimi vlastnosťami je mlynček Eureka Mignon Specialita vhodný na mletie kávy na prípravu espressa aj na filtrované kávy.
Univerzálna vidlica - vďaka špeciálnej geometrii a nastaviteľnej podpore je vidlica ideálna pre akýkoľvek druh porta filtra a baristovi umožňuje maximálny komfort počas priebehu mletia kávy a obsluhy mlynčeka.
Mikrometrická regulácia - plynulý mikrometrický systém nastavenia hrúbky mletia je patentovaný spoločnosťou Eureka. Ponúka neporovnateľnú presnosť a komfort obsluhy.
Jednoduchá a rýchla údržba - maximálne jednoduchá údržba a výmena mlecích kameňov.
Dotykový displej - pre jednoduchosť nastavenia a obsluhy je mlynček vybavený dotykovým displejom. Nastaviteľné sú jedna dávka, dve dávky a kontinuálne mletie.
Dávkovanie - programovateľná dávka na 1 kávu, 2 kávy, kontinuálne mletie
Funkcie - prerušenie dávkovania s domletím dávky, zamknutie zmeny času dávkovania, počítadlá dávok

Priemer mlecích kameňov: 55 mm
RPM: 1350
Príkon: 310 W
Kapacita zásobníka: 300g
Produktivita: 1,4 - 1,8g / sek. Espresso, 1,9 - 2,5 Brew
Výška/širka/hĺbka: 350mm / 120mm / 180mm
Hmotnosť: 5,6kg
Farebné prevedenie: antracit

Krajina pôvodu: Taliansko

Ohodnotiť

Mlynček EUREKA MIGNON SPECIALITA - antracit

Mlynček EUREKA MIGNON SPECIALITA - antracit

Štýlový a tichý mlynček pre náročných. Dostupnosť: 2- 4 týždne Možnosť objednania produktu vo viacerých farebných prevedeniach.

Podobné produkty

Prezeraním týchto stránok vyjadrujete súhlas s používaním cookies súborov.