E-CLUB

O nás

Verticcio je mladá slovenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá pražením kávy vlastnej značky a jej následným predajom prostredníctvom veľkoobchodnej a maloobchodnej siete. Okrem praženia a predaja kávy ponúka možnosť klientom ochutnať našu kávu a zároveň zakúpiť prvotriedny tovar v troch špecializovaných predajniach s kávou, čajom a čokoládou a na eshope. Vlastným servisným oddelením a pravidelnou organizáciou akreditovaných baristických školení je zabezpečená vysoká kvalita nie len veľkoobchodných služieb, ale aj konečného produktu v podobe správne pripravenej kávy.

Káva vonia ako čerstvo pomleté nebo. Jessi Lane Adams

Dnes si snáď už nikto z nás nevie predstaviť život bez kávy. Stal sa z toho akýsi rituál, ktorý v nás vzbudzuje pozitívne emócie a čo viac, práve pri šálke kávy sa vytvárajú a budujú priateľstvá, hlboké a úprimné vzťahy. Chceme Vám ukázať, že káva nie je len nápoj. Skrýva sa v ňom omnoho viac. Ukrýva v sebe fascinujúci príbeh, s ktorým sa chceme s Vami podeliť. Naším najväčším prianím je naučiť Vás v každom dúšku kávy objaviť výnimočné a netradičné chute a vône.

Chceme vám dopriať ten krásny a príjemný pocit, keď si kávu vychutnáte plným dúškom a spríjemniť Vám tak každý deň. Naša káva Verticcio je vždy starostlivo vyberaná z tých najkvalitnejších plantáží, čerstvo upražená a kvalitne zabalená, čo ocenia hlavne gurmáni, ktorí si potrpia na kvalitu.

Tešíme sa na vás a na spoločné zážitky pri objavovaní chutí rôznych káv a čajov.

Prezeraním týchto stránok vyjadrujete súhlas s používaním cookies súborov.