Klub Verticcio

ZÍSKAJTE ZĽAVU AŽ 17%

Zaregistruj sa do klubu Verticcio

a získaj výhody nielen u nás!

Ponúkame ti vernostný program, ktorý ti umožní získavať  zľavy a iné výhody.
Stačí sa stať členom Verticcio klubu pomocou jednoduchej registrácie.

Kedy a aké výhody získam?

  • 3% zľava- získavate automaticky pri registrácii 
  • 5% zľava - získavate pri objeme nákupov v hodnote 600€ za rok* 
  • 7% zľava- získavate pri objeme nákupov v hodnote 1200€ za rok *
  • 10% zľava- získavate jednorázovo v deň Vašich narodenín**


Zľava platí na každý nákup akéhokoľvek sortimentu na e-shope či v kamennej predajni Verticcio! Nevzťahuje sa na zľavnené produkty. Nevzťahuje sa na kávovary značky NIVONA a CATLER.Registrovať sa môžete priamo tu, alebo osobne v našej predajni.

Chcem sa registrovať

Ďalšie výhody

Pretože si našich zákazníkov vážime a chceme Vám dopriať len to najlepšie, ponukáme Vám výhody u našich partnerov

Tu A Teraz - Akadémia pohybu

Život je pohyb

Akadémia zameraná na funkčnosť a mobilitu tela a pohybu ľudí. Tréningy zostavené podľa potrieb klientov od detí po dospelých. Poradenstvo v oblasti výživy. V akadémii pohybu Tu a Teraz si s našou vernostou kartičkou môžeze zakúpiť pernamentku v hodnote 50€ ktorá zaŕňa 11 vstupov a dostanete jeden vstup naviac ZADARMO.

SANUSVITA - zdravá výživa

Vaše zdravie sa nás týka

V našich predajniach nájdete produkty zdravej výživý, ktoré potešia nielen Vás, ale aj celú Vašu rodinu. Vďaka nám nájdete všetko potrebné pre Vaše zdravie na jednom mieste. Ušetríte tým čas, ktorý môžete venovať svojim najbližším, záľubám a budovaniu svojho zdravia.

* K zmene výšky zliav dôjde raz ročne, a to v priebehu januára nasledujúceho roku podľa celkovej sumy nákupov v predchádzajúcom kalendárnom roku 

** Zľava platí jednorázovo na celý nákup podľa vlastného výberu. Možnosť nakúpiť máte  2 dni pred, v deň narodenín alebo 2 dni po narodeninách. Čiže vrámci 5 dní  môžete zrealizovať svoj jednorázový nákup v predajni s predložením občianskeho preukazu. Túto zľavu je možné uplatniť iba na kamennej predajni. 

Registrovaním sa do Verticcio klubu dáva registrovaný súhlas k spracovaniu jeho osobných údajov podľa úst. zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení a to v rozsahu meno, priezvisko, adresa, e-mailová adresa a dátum narodenia, ktoré registrovaný poskytol za účelom registrácie. Registrovaná osoba zároveň dáva súhlas k použitiu svojich osobných údajov pre obchodné a marketingové účely LT company s.r.o. Spracovanie údajov môže byť vykonávané prostredníctvom tretích osôb. Súhlas je udelený dobrovoľne na dobu neurčitú a môže byť kedykoľvek odvolaný zaslaním e-mailu na: info@verticcio.sk

Verticcio si vyhradzuje právo na zmenu podmienok odmeňovacieho systému.


Prezeraním týchto stránok vyjadrujete súhlas s používaním cookies súborov.