Linea Classic je ikonou výroby La Marzocca. Originálny dizajn pochádza z roku 1993 a charakterizuje ho nerezové prevedenie konštrukcie s čiernym lemom. Žiadny iný model nie je väčšou hodnotou značky La Marzocco. V 90. rokoch bol tento model súčasťou mnohých kaviarní, ktoré sa špecializovali a podieľali na vývoji kávovej kultúry.

0 Hodnotenia

Cena na vyžiadanie

Pomenovanie modelu Linea PB pochádza z mena hlavného činiteľa, ktorý sa zaslúžil o presadenie konceptu do skutočnej podoby - Piero Bambi. Klasika v konštrukčnom prevedení, lesklého nerezu, vybavená prístupným užívateľským prostredím pre kontrolu teploty bojleru, množstva vody na čaj, počítadla porcií, automatického čistenia a ďalšieho...

0 Hodnotenia

Cena na vyžiadanie

GB5 bola uvedená na trh v roku 2005, hlavným návrhárom bol Piero Bambi. Model dostal pomenovanie z mena jeho manželky Giovanna Bambi. Stabilizačný systém teploty predstavuje vylepšenú technológiu s predohrevom vody na 77°C pred vstupom do kávového bojlera. Kávovar je pripravený neustále udržiavať horúcu vodu a pary aj pri veľkej vyťaženosti.

0 Hodnotenia

Cena na vyžiadanie

GS3 je pokračovaním vývoja legendárnych modelov GS, ktorý bol predstavený v roku 2007. GS je talianska skratka pre označenie gruppo saturo (saturovaná hlava). Disponuje rovnakými technickými vlastnosťami ako modely GB/5 a FB/80.

0 Hodnotenia

Cena na vyžiadanie

Model bol navrhnutý výberovou skupinou 30tich kávových profesionálov, ktorú označili ako „tím z ulice“. V taliančine slovo STRADA znamená ulica z čoho vzniklo pomenovanie kávovaru. STRADA predstavuje vylepšenú technológiu a dizajn s ohľadom na najprísnejšie požiadavky baristov. 

0 Hodnotenia

Cena na vyžiadanie

La Marzocco LEVA je novou dimenziou piestových kávovarov z minulého tisícročia. Kávovary sú vyrábané v dvoch variantoch: model X a model S. Poprvýkrát v histórii firmy je kávovar vybavený propietárnym softwarom, ktorý je užívateľsky príjemný, flexibilný a má možnosť budúcich upgradov.

0 Hodnotenia

Cena na vyžiadanie

Ide o posledný model, ktorý vychádza z rady Linea PB. Bol špeciálne vytvorený pre zvýšenie rýchlosti obsluhy počas rušných časových úsekov v kaviarniach. Uľahčuje prácu vďaka vylepšenému pracovnému postupu. Efektivita práce je dosiahnutá vďaka novému spôsobu upevnenia páky do hlavy a parnému preplachu. Po každej extrakcii dávka pary prefúkne hlavu, po...

0 Hodnotenia

Cena na vyžiadanie

Domáci kávovar s neobyčajným výkonom a dizajnovými prvkami, ktoré pripomínajú model Linea Classic. Výkon a kvalitu podporujú rovnaké technológie a spoľahlivé materiály ako pri komerčných modeloch. 

0 Hodnotenia

Cena na vyžiadanie
Zobraziť 1 - 8 z 8 položiek

Prezeraním týchto stránok vyjadrujete súhlas s používaním cookies súborov.