Zoznam produktov značky Mahlkonig

Mlynčeky

Mlynček Mahlkonig E80 SUPREME

Mahlkonig
3756x
Najrýchlejšia svetová ikona espresso mletia. Model E80 Supreme kombinuje špičkovú technológiu a inovatívne funkcie pre skvelú chuť vo vašej šálke. Robustné telo disponuje kvalitnými komponentmi pre prvotriednu kvalitu. Výkonný motor, špeciálna geometria mlecích kameňov a overené vysokokvalitné materiály zabezpečia plynulý a precízny chod aj počas vysokej...
Mlynčeky

Mlynček Mahlkonig EK43S

Mahlkonig
3761x
Mlynček Mahlkonig EK43S ponúka všetky funkcie zariadenia EK43, len v menšom, priestorovo-úspornom dizajne. V´daka rovnomernému rozdeleniu zrna a minimálnemu zbytku v mlecej komore, EK 43S ovláda espresso, filtrovanú kávu či mletie do sáčkov. Mlecie kamene sú vertikálne orientované.
Mlynčeky

Mlynček Mahlkonig EK43

Mahlkonig
3759x
Mahlkonig EK43 je veľký a výkonný mlynček s vysokou mlecou kapacitou. Čerstvo namletá káva pre: espresso a alternatívne prípravy kávy.
Mlynčeky

Mlynček Mahlkonig EKK43

Mahlkonig
3758x
Mahlkonig EKK43 je veľký a výkonný mlynček s vysokou mlecou kapacitou. Dva na sebe nezávislé mlynčeky so samostatnými zásobníkmi šetria priestor, čas a náklady.
Profesionálne

Mlynček Mahlkonig E65S GBW

Mahlkonig
3755x
Model E65S GBW predstavuje ďalšiu revolúciu v mletí kávy. Je to prvý mlynček, ktorý disponuje technológiou Grind-By-Weight, ktorá v reálnom čase ovláda časovanie dávkovania pomocou integrovanej váhy. Integrovaný detektor portafiltra automaticky rozpoznáva portafilter a zvolí konkrétnu predvoľbu mletia. Tieto vlastnosti zabezpečia precízny chod prevádzky...
Mlynčeky

Mlynček Mahlkonig K30 Peak

Mahlkonig
3763x
Mahlkonig K30 Peak je mlynček, ktorý poskytuje vysokú mieru extrakcie a zvláda aj väčšie prevádzky, kde sa doslova pripravuje jedno espresso za druhým. Má vylepšený odvod tepla prostredníctvom dvojitej ventilácie.
Mlynčeky

Mlynček Mahlkonig K30 Vario

Mahlkonig
3762x
Mahlkonig K30 Vario patrí medzi top mlynčeky. Je extrémne tichý a jeho denná kapacita je viac ako 150 porcií. Kávu na espresso zomelie do 2 sekúnd. Porciovanie je kontrolované elektricky a dá sa na programovať na displeji. Vhodný do kaviarní. Mlynček získal cenu Red-Dot-Design Award 2005za nadčasový dizajn.
Profesionálne

Mlynček Mahlkonig Tanzania

Mahlkonig
3757x
Tento mlynček spája moderný dizajn, vysoký výkon a technické inovácie. Špeciálny držiak na vrecko zaistí, že všetka namletá káva ide priamo do vrecka. Mlynčeky Mahlkonig Tanzania majú kompaktné rozmery a sú preto vhodné aj pre menšie obchody s kávou. Mlecie kamene nie sú pripevnené - magnetický systém zabezpečuje že nie sú potrebné žiadne skrutky a náradie.
Mlynčeky

Mlynček Mahlkonig Vario Home

Mahlkonig
3760x
Štýlový a funkčná mlynček Vario Home splní očakávania aj tých najnáročnejších domácich baristov. Mlynček je vybavený plochými keramickými kameňmi. Kryt je vyrobený z lešteného kovu a plastu. Prehľadný panel na prednej strane umožňuje jednoduché nastavenie mlynčeka.

Používame súbory cookies 🍪, pokračovaním súhlasíte s používaním týchto súborov. Viac informácií.