Chceme vám dopriať ten príjemný pocit, keď si vaši zákazníci vychutnajú kávu plným dúškom, spríjemnia si tak všedný deň a budú sa do vašej prevádzky radi vracať. Ak máte záujem spolu s nami posunúť kvalitu služieb a produktov na vyššiu úroveň, sme pripravení stať sa vašimi partnermi.

Naša ponuka

Vyberte si z našich služieb pre segment HORECA a zistite o nich viac.

Káva Verticcio

Starostlivo vyberané zelené zrnká z plantáží celého sveta pražíme vo vlastnej pražiarni v Žiline, pričom dôraz kladieme hlavne na čerstvosť a kvalitu. Nad samotným procesom praženia dohliada skúsený pražiar a využíva pri tom najnovšie technológie z kávového sveta. Široké portfólio zmesí a výberových káv dáva vašej prevádzke možnosť zvoliť si druh kávy a ulahodiť chuťovým pohárikom vašich zákazníkov.

Komplexná produktová ponuka

Našu ponuku káv Verticcio dopĺňa horúca čokoláda vlastnej značky a tie najkvalitnejšie či už sypané alebo balené čaje. Keďže vieme, že pri nápojoch to nekončí, v našom portfóliu nájdete aj baristické pomôcky a čistiace prostriedky, ktoré vaša prevádzka potrebuje.

Zariadenie

Ak hľadáte vhodný kávovar, mlynček, prípadne doplnkové zariadenia určené na filtráciu vody, súčasný stav na vašej prevádzke zdiagnostikujeme a s výberom vám radi pomôžeme. Zariadenia si môžete zakúpiť aj na splátky, alebo si ich prenajať. Ponúkame odbornú montáž a nastavenie zariadení pre zabezpečenie bezproblémového chodu a čo najlahodnejšieho výsledného kávového nápoja.

Školenie

Keďže našou prioritou je, aby káva Verticcio, ktorá poputuje v šálke k vášmu zákazníkovi bola pripravovaná kvalitne a chutila výborne, naučíme váš personál ako kávu správne pripraviť a poskytneme vám bezplatné profesionálne baristické školenie.

Pravidelná kontrola kvality

Stabilný partner a spokojný klient. To sú naše spoločné ciele. Preto dbáme na pravidelnú kontrolu kvality, ktorá nám zaručí upevňovanie vzájomných vzťahov a neustály posun na vyššiu úroveň.

Servis

V našej spoločnosti nechýba ani vlastné servisné oddelenie, čo oceníte v prípade potrebnej opravy na vašich zariadeniach. Prostredníctvom nášho profesionálneho servisného technika získate istotu, že o vaše zariadenie bude postarané a zároveň tým zabezpečíte plynulosť chodu vašej prevádzky aj pri nepredpokladaných udalostiach.

Vlastný brand

Ak ste prevádzkou, ktorá sa chce odlíšiť a prezentovať svoje meno ďalej, mysleli sme aj na vás. Ponúkame praženie kávy podľa vašich požiadaviek pod vašou vlastnou značkou.

Video prezentácia našich služieb

Káva a pražiareň

Pravidelná kontrola kvality

Obchod a spokojní klienti

Video prezentácia HORECA

Obchodné zastúpenie

Stredné/Západné Slovensko

Dušan Lučaj

Žilina a okolie

Matej Ondrašik

Východné Slovensko

Karol Kraus

Používame súbory cookies 🍪, pokračovaním súhlasíte s používaním týchto súborov. Viac informácií.